LOADING...

2023-12-05

Klub Przyjaciół Krówki Matyldy: Zabawa i Integracja dla Najmłodszych

W dniu 9 grudnia 2023 r., Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie, oddział Grajewskiego Centrum Kultury, otwiera swoje podwoje dla najmłodszych mieszkańców miasta. W godzinach od 15:00 do 17:00, dzieci w wieku 3-5 lat wraz z rodzicami są serdecznie zaproszone do udziału w wyjątkowym wydarzeniu – Klubie Przyjaciół Krówki Matyldy.

To niezwykłe wydarzenie odbędzie się w sali zabaw Muzeum Mleka, zlokalizowanym przy ulicy Konstytucji 3 Maja 36. Klub Przyjaciół Krówki Matyldy to nie tylko miejsce zabawy dla najmłodszych, ale również doskonała okazja do integracji zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

Czym jest Klub Przyjaciół Krówki Matyldy? To miejsce, gdzie każde dziecko może w pełni wykorzystać swoją wyobraźnię, bawiąc się w kreatywny sposób wśród rówieśników. Sala zabaw Muzeum Mleka w Grajewie stanie się areną do wspólnych zabaw, rozwijania umiejętności społecznych i nawiązywania pierwszych przyjaźni. Rodzice, z kolei, będą mieli okazję do wymiany doświadczeń w przyjaznej i serdecznej atmosferze.

Cena uczestnictwa w Klubie Przyjaciół Krówki Matyldy to symboliczne 5 złotych za każde dziecko. Jednakże, nie tylko maluchy będą miały okazję do zabawy – dla rodziców przygotowano specjalny kącik, w którym będą mogli odpocząć przy filiżance kawy lub herbaty. To doskonała okazja, aby spędzić miłe chwile w towarzystwie innych rodziców i cieszyć się atmosferą Klubu.

Organizatorzy zapewniają, że to idealne rozwiązanie dla tych, których dzieci znudziły się swoimi zabawkami. Klub Przyjaciół Krówki Matyldy to przestrzeń, w której dzieci odkrywają nowe możliwości zabawy, a rodzice budują wspólne wspomnienia.

Zapraszamy wszystkie rodziny z małymi dziećmi do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Niech Klub Przyjaciół Krówki Matyldy stanie się miejscem, gdzie dzieciństwo nabiera kolorów, a rodzinne więzi wzmacniają się poprzez wspólne chwile radości i zabawy.

Bądźmy razem 9 grudnia 2023 r. i razem odkrywajmy urok Klubu Przyjaciół Krówki Matyldy w Muzeum Mleka w Grajewie!

źródło: gckgrajewo.pl

Poprzedni Post

Kondolencje dla mł. bryg. Andrzeja Beczko

Następny Post

Świąteczny Koncert Charytatywny w Grajewskim Centrum Kultury: Muzyka dla Dobrej Sprawy

post-bars

Zostaw Komentarz