LOADING...

2023-12-05

Świąteczny Koncert Charytatywny w Grajewskim Centrum Kultury: Muzyka dla Dobrej Sprawy

Grajewskie Centrum Kultury zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców na wyjątkowe wydarzenie – Świąteczny Koncert Charytatywny, które odbędzie się 9 grudnia 2023 r. o godzinie 15:00. Miejsce tego wyjątkowego muzycznego spotkania to sala kinowa Grajewskiego Centrum Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 20.

To nie tylko koncert, ale również szlachetna inicjatywa charytatywna. Cały dochód z tego wydarzenia zostanie przeznaczony na pomoc dla Mai, dziewczynki cierpiącej na rzadką i nieuleczalną chorobę genetyczną – mukopolisacharydozę. To gest solidarności, który pomoże rodzinie Mai w trudnych chwilach.

W programie koncertu znajdziemy wiele świątecznych atrakcji muzycznych, które wprowadzą wszystkich uczestników w magiczny nastrój Bożego Narodzenia. Na scenie zabrzmią tradycyjne kolędy, pastorałki oraz wiersze o tematyce świątecznej, które sprawią, że atmosfera tego wyjątkowego czasu stanie się jeszcze bardziej magiczna.

Dodatkową atrakcją wieczoru będą licytacje bonów niespodzianek, które pozwolą wszystkim chętnym wesprzeć akcję charytatywną. To doskonała okazja nie tylko do wysłuchania pięknej muzyki, ale również do podzielenia się radością świąt z potrzebującymi.

Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia jest Przedszkole Miejskie nr 6 w Grajewie, a wsparcie dla inicjatywy charytatywnej zapewniają sponsorzy: Pan Mateusz Sportowe Przedszkole, Ernesto Gym Fitness, OCH Salon Fryzjerski Ola Chrzanowska oraz Restauracja Spółdzielcza 1.

Grajewskie Centrum Kultury, jako główny współorganizator, jest dumni z możliwości uczestnictwa w tak szlachetnej inicjatywie i zachęca wszystkich do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Niech muzyka i dobra energia towarzysząca temu wieczorowi pomogą stworzyć magiczne chwile i jednocześnie przyczynią się do wsparcia dla Mai i jej rodziny.

Przyjdźmy razem, świętujmy razem i pomóżmy razem!

źródło: gckgrajewo.pl

Poprzedni Post

Klub Przyjaciół Krówki Matyldy: Zabawa i Integracja dla Najmłodszych

Następny Post

XVII Grajewska Biesiada Literacka: Spotkanie z Twórcami w Muzeum Mleka

post-bars

Zostaw Komentarz