LOADING...

2023-12-05

Warsztaty Rodzinne z Metaloplastyki w Grajewie: Odkrywaj Talenty Razem!

Wszystkich młodych entuzjastów w wieku od 8 do 14 lat, którzy marzą o przygodzie z majsterkowaniem, serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty rodzinne! Podczas nich, w towarzystwie rodziców lub opiekunów, będziecie mieli okazję spróbować swoich sił w prostym majsterkowaniu, tworząc własną ozdobę w technice metaloplastyki.

Wydarzenie odbędzie się 9 grudnia 2023 r. w godzinach 11:00 – 13:00, a miejsce spotkania to Grajewska Izba Historyczna, ulokowana przy ul. Legionistów 9. To doskonała okazja nie tylko do rozwijania kreatywności, ale również do spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze, ucząc się nowych umiejętności przy okazji tworzenia unikalnych dzieł sztuki.

Metaloplastyka to fascynująca dziedzina, która pozwala na wykorzystanie metalu w celu stworzenia różnorodnych ozdób. Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej na temat tej techniki i wypróbować swoje zdolności w praktyce, tworząc własne unikalne dzieła.

Obowiązują zapisy, aby zapewnić każdemu uczestnikowi odpowiednie narzędzia i materiały. Aby dołączyć do warsztatów, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 86 272 20 04. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego zapisywania się.

Warsztaty rodzinne z metaloplastyki to nie tylko okazja do zdobywania nowych umiejętności, ale także do spędzenia twórczego czasu w gronie najbliższych. Razem z dziećmi można odkrywać talenty, rozwijać zainteresowania i czerpać radość z wspólnego tworzenia.

Zapraszamy wszystkie chętne rodziny do udziału w warsztatach rodzinnych z metaloplastyki w Grajewie. Niech ta kreatywna przygoda stanie się niezapomnianym doświadczeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczestników!

źródło: gckgrajewo.pl

Poprzedni Post

XVII Grajewska Biesiada Literacka: Spotkanie z Twórcami w Muzeum Mleka

Następny Post

Solidarność i Miłość Bliźniego – Charytatywny Kiermasz w Grajewie

post-bars

Zostaw Komentarz