LOADING...

2023-12-07

Młodzi Tenisiści MOSiR Grajewo Świetnie Radzą Sobie na Wojewódzkich Turniejach

Młodzi tenisiści stołowi z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (MOSiR) w Grajewie odnoszą coraz większe sukcesy na arenie wojewódzkiej, czyniąc z tego małego miasta prawdziwe źródło utalentowanych sportowców. Listopad przyniósł kolejne imponujące wyniki, zwłaszcza dla Liwii Pieńczykowskiej i Janka Strzałkowskiego, co potwierdza, że rośnie nowa generacja obiecujących talentów w tenisie stołowym.

W turniejach wojewódzkich Liwii Pieńczykowskiej i Janka Strzałkowskiego zanotowano imponujące osiągnięcia, świadczące o ich postępach i zaangażowaniu w rozwijanie swojego talentu. Najmłodszy tenisista MOSiR, Janek Strzałkowski, podczas turnieju w Białobrzegach odniósł trzy zwycięstwa, co stanowi znak, że jest obiecującym zawodnikiem z potencjałem do dalszego rozwoju.

Natomiast Liwia Pieńczykowska zdobyła pierwsze miejsce w Grand Prix Podlasia 2023 w kategorii żaczek, pokazując swoje umiejętności i determinację. Ponadto, wygrała drugi wojewódzki turniej klasyfikacyjny w swojej kategorii, a jej imponujące wyniki umieściły ją na trzecim miejscu w rankingu wojewódzkim Polskiego Związku Tenisa Stołowego (POZTS) i na 54. miejscu w rankingu ogólnopolskim na 396 sklasyfikowanych zawodniczek.

Oto kilka z najważniejszych wyników Liwii Pieńczykowskiej i Janka Strzałkowskiego w listopadzie:

 • Liwia Pieńczykowska:
   1. miejsce Grand Prix Podlasia 2023 w kategorii żaczek (29.10.23)
   1. miejsce II Grand Prix Woj. młodziczek (12.11.23)
   1. miejsce w II Grand Prix Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym w kategorii żaczek
  • IX miejsce w II Grand Prix Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym w kategorii kadetek i juniorek (19.11.2023 r)
  • III miejsce w kategorii dziewcząt klas IV-VI Memoriał W. Borysa
 • Janek Strzałkowski:
  • 12. miejsce Grand Prix Podlasia 2023 w kategorii żacy
  • VII miejsce w kategorii uczniów klas I-III Memoriał W. Borysa

Sebastian Janiszewski, reprezentujący MOSiR Grajewo, również zasłużył na uznanie, zajmując VII miejsce w kategorii open (37 startujących) Memoriału W. Borysa.

Sukcesy młodych tenisistów MOSiR Grajewo to zasługa ich ciężkiej pracy, determinacji i wsparcia ze strony trenerów. Dla lokalnej społeczności to powód do dumy, a dla samej drużyny i ich rodziców – motywacja do dalszego rozwijania pasji i osiągania kolejnych sukcesów na stołach do tenisa. Gratulujemy i życzymy kolejnych udanych występów na przyszłych turniejach!

źródło: e-grajewo.pl

Poprzedni Post

Oczekiwanie z Nadzieją – Modlitwa na Czas Adwentu

Następny Post

MOSiR Grajewo Wchodzi na Futsalową Arenę III Ligi

post-bars

Zostaw Komentarz