LOADING...

2023-12-18

Świąteczna Komedia w Grajewskim Centrum Kultury: “Święta (lecz po polsku)”

Grajewskie Centrum Kultury (GCK) oraz młodzieżowa grupa teatralna GCK mają przyjemność zaprosić mieszkańców i gości na wyjątkowe świąteczne wydarzenie. W dniu 21 grudnia 2023 r. o godzinie 18:00 w sali widowiskowej GCK przy ul. Wojska Polskiego 20 odbędzie się spektakl pt. “Święta (lecz po polsku)”. Wstęp na to wyjątkowe wydarzenie jest całkowicie bezpłatny.

Zapowiada się wieczór pełen śmiechu, humoru i świetnej zabawy. “Święta (lecz po polsku)” to komedia, która z przymrużeniem oka spojrzy na polskie tradycje świąteczne i różnice, jakie każda rodzina może wprowadzić w to magiczne świąteczne świętowanie. To świetna okazja, aby spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół oraz poczuć klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Organizatorzy obiecują niezapomniane chwile, pełne pozytywnych emocji i dobrej zabawy. Młodzi aktorzy, członkowie grupy teatralnej GCK, postarają się przenieść widzów w świąteczny nastrój, a jednocześnie skłonić do refleksji nad tym, co naprawdę oznacza dla nas Boże Narodzenie.

“Każdy Polak jest inny, zatem Święta Bożego Narodzenia w zależności od rodziny również się różnią. Ale czy na pewno? A ty przyjmiesz gości?” – to pytanie stawiane w zaproszeniu sugeruje, że świąteczna komedia będzie nie tylko źródłem rozrywki, ale również okazją do zastanowienia się nad wartościami świąt i tym, co sprawia, że są one wyjątkowe dla każdego z nas.

Wydarzenie odbywa się w sali widowiskowej GCK, która zapewni doskonałe warunki do oglądania spektaklu. Warto wcześniej zarezerwować sobie miejsce, aby nie przegapić tej wyjątkowej komedii, która wprowadzi wszystkich w radosny i świąteczny nastrój.

Świąteczna komedia “Święta (lecz po polsku)” w Grajewskim Centrum Kultury obiecuje być jednym z najbardziej rozśmieszających wydarzeń przedświątecznych. Z pewnością będzie to doskonała okazja do wspólnego śmiechu i cieszenia się magią nadchodzących świąt. Zapraszamy do wspólnego świętowania i przeżywania niezapomnianych chwil razem z Grajewskim Centrum Kultury oraz młodzieżową grupą teatralną GCK!

 

źródło: http://www.gckgrajewo.pl/

Poprzedni Post

42. Rocznica Stanu Wojennego: W Grajewie Wspominamy Solidarność

Następny Post

XVII Integracyjny Bieg Świąteczno-Noworoczny w Grajewie: Wspólna Pasja, Zdrowie i Integracja

post-bars

Zostaw Komentarz