LOADING...

2023-12-19

Strzelnica Wirtualna w Szczuczynie – Nowa Przestrzeń dla Miłośników Strzelectwa

W Szczuczynie właśnie otwarto nową Strzelnicę Wirtualną, która zaprasza pasjonatów strzelectwa do korzystania z jej atrakcji. Strzelnica jest dostępna każdej środy w godzinach od 17:00 do 21:00 oraz po wcześniejszym uzgodnieniu z opiekunem obiektu, panem Robertem Nierodzikiem.

Nowa atrakcja mieści się przy Szkole Podstawowej przy ul. Kilińskiego, a wejście na strzelnicę znajduje się od strony parkingu. To doskonała okazja dla mieszkańców Szczuczyna, aby rozwijać swoje umiejętności strzeleckie w bezpiecznych warunkach.

Strzelnica Wirtualna to miejsce, które dostarcza emocji i zabawy każdemu, bez względu na poziom zaawansowania. Dzięki technologii wirtualnej rzeczywistości uczestnicy mogą ćwiczyć celność i reakcję w różnorodnych scenariuszach. Jest to również świetny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi czy rodziną.

Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Strzelnicy Wirtualnej w Szczuczynie, gdzie strzały stają się prawdziwą przygodą! Niezapomniane doznania czekają na każdego, kto zdecyduje się skorzystać z tej nowoczesnej formy rozrywki strzeleckiej.

źródło: facebook.pl

 

Poprzedni Post

Nowoczesna przestrzeń edukacyjna w Gminie Szczuczyn dzięki programowi “miniPAKT”

Następny Post

Program Równać Szanse: Młodzi Koordynatorzy Gotowi na Wyzwania!

post-bars

Zostaw Komentarz