LOADING...

2024-01-02

Koncert Noworoczny w Grajewskim Centrum Kultury

Grajewskie Centrum Kultury oraz Trele Morele Podlasie mają przyjemność serdecznie zaprosić wszystkich miłośników muzyki na uroczysty Koncert Noworoczny, który odbędzie się 3 stycznia 2024 r. o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Grajewskiego Centrum Kultury, mieszczącej się przy ul. Wojska Polskiego 20.

Tematem przewodnim koncertu będzie bogaty w polskie tradycje muzyczne repertuar kolęd i pastorałek, które wprowadzą uczestników w magiczną atmosferę świąt. To wyjątkowe wydarzenie, pełne wzruszeń i pięknej muzyki, które z pewnością umili wszystkim okres świąteczny.

Na scenie pojawią się utalentowani artyści z Trele Morele Podlasie i Goście, którzy z przyjemnością podzielą się swoim muzycznym talentem. Goście tego wieczoru będą mogli cieszyć się również występem uczniów Szkoły Musicalowej The SHOW z Grajewa, co zapewni dodatkową dawkę artystycznych wrażeń.

Organizatorzy zapewniają, że każdy, kto zdecyduje się uczestniczyć w tym muzycznym święcie, przeżyje niezapomniane chwile i zanurzy się w magii noworocznej atmosfery.

Koncert Noworoczny w Grajewskim Centrum Kultury to wyjątkowa okazja do spędzenia wieczoru w gronie bliskich i przyjaciół, delektując się pięknem polskich kolęd i pastorałek. Wstęp na koncert jest całkowicie bezpłatny, co sprawia, że każdy chętny może wziąć udział w tym wyjątkowym muzycznym wydarzeniu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Koncercie Noworocznym, by wspólnie celebrować magię muzyki i przeżywać niezapomniane chwile w gronie artystycznej społeczności Grajewa.

źródło: gckgrajewo.pl

Poprzedni Post

Grajewo zdobywa nieruchomość na Cele Publiczne

Następny Post

ROK 2023 W LICZBACH

post-bars

Zostaw Komentarz