LOADING...

2024-01-02

Zmiana na Stanowisku Prezesa Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Grajewie

Na Sesji Rady Miasta Grajewo, odbyło się uroczyste pożegnanie prezesa Mirosława Konrada Mielczarka, który po wielu latach oddanej pracy na stanowisku Prezesa Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Grajewie, zdecydował się wejść na zasłużoną emeryturę. W uznaniu jego zasług, Dariusz Latarowski – Burmistrz Miasta Grajewo oraz Halina Muryjas-Rząsa – Przewodnicząca Rady Miasta, wraz z radnymi, złożyli podziękowania za profesjonalizm i oddanie sprawie komunalnej.

Mirosław Mielczarek pełnił funkcję prezesa przedsiębiorstwa od 2006 roku, a w ciągu tych lat wprowadził szereg innowacji i usprawnień, przyczyniając się do efektywnej działalności firmy na rzecz mieszkańców Grajewa.

Przejęcie obowiązków prezesa od 1 stycznia 2024 roku zaplanowane jest na Tomasa Cebelińskiego. Decyzję o jego powołaniu na stanowisko Prezesa PUK Sp. z o.o. podjęła Uchwała Rady Nadzorczej przedsiębiorstwa. Nowy prezes będzie odpowiedzialny za kontynuację rozwoju Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych oraz realizację strategii zaplanowanej na kolejne lata.

Mirosław Konrad Mielczarek, odchodzący prezes, w czasie swojej kariery w PUK w Grajewie zdobył szacunek i uznanie za profesjonalizm oraz zaangażowanie w lokalne inicjatywy społeczne. Jego odejście z funkcji prezesa to zakończenie pewnego etapu, ale także otwarcie na nowe wyzwania dla przedsiębiorstwa pod kierownictwem Tomasza Cebelińskiego.

Mamy nadzieję, że nowy prezes, kontynuując dobre praktyki swojego poprzednika, przyczyni się do dalszego rozwoju Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Grajewie, z korzyścią dla wszystkich mieszkańców miasta.

źródło: grajewo24.pl

 

Poprzedni Post

Kolęda – wizyty duszpasterskie 2024

Następny Post

Grajewo zdobywa nieruchomość na Cele Publiczne

post-bars

Zostaw Komentarz