LOADING...

2024-01-04

Muzyczne Świętowanie w GOKiS Wąsosz: Kolędowe Spotkanie z Lokalnymi Talentami

Już 6 stycznia o godzinie 18:15 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu (GOKiS) w Wąsoszu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które zachęca mieszkańców do wspólnego świętowania i kolędowania. Orkiestra dęta OSP w Wąsoszu, w nowej odsłonie, razem z dziećmi, młodzieżą i lokalnymi artystami, stworzy niezapomniany wieczór pełen muzyki, tańca i świątecznej magii.

Orkiestra dęta OSP w Wąsoszu w Nowej Odsłonie

Orkiestra dęta OSP w Wąsoszu zaskoczy publiczność nową, świeżą interpretacją swojego repertuaru. Wraz z młodszymi muzykami, którzy dołączyli do orkiestry, przygotowali wyjątkowy program kolędowy, który dostarczy wiele radości i świątecznego nastroju.

Kolędnicy z Szopką – Tradycja w Nowoczesnym Wydaniu

Występy kolędników z szopką to prawdziwa perła tradycji. Grupy kolędnicze z Wąsosza przygotowały wyjątkowe scenki, nawiązujące do bożonarodzeniowej szopki. To nie tylko piękne wykonanie kolęd, ale również barwne przedstawienie, które przeniesie widzów w świąteczny klimat.

Talenty Lokalne – Grupy Taneczne i Młodzi Wokaliści

Wieczór w GOKiS Wąsosz to także okazja do podziwiania lokalnych talentów scenicznych. Grupy taneczne zaprezentują swoje umiejętności w barwnych choreografiach, a młodzi wokaliści zabiorą słuchaczy w podróż pełną emocji, śpiewając najpiękniejsze kolędy.

Wspólne Śpiewanie Kolęd – Zapraszamy Do Udziału

Organizatorzy wydarzenia serdecznie zapraszają mieszkańców Wąsosza i okolic do wspólnego śpiewania kolęd. Publiczność będzie miała okazję do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu, dzięki czemu atmosfera będzie jeszcze bardziej radosna i pełna świątecznej magii.

Spotkanie dla Rodzin i Przyjaciół

To wyjątkowe kolędowe spotkanie w GOKiS Wąsosz to idealna okazja, aby spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół. Muzyka, taniec i śpiew kolęd połączą serca wszystkich obecnych, tworząc wyjątkową atmosferę jedności i radości.

Podsumowanie

6 stycznia w GOKiS Wąsosz obiecuje wiele radosnych chwil, muzyki i kolędowego nastroju. Orkiestra dęta OSP w Wąsoszu, kolędnicy z szopką, grupy taneczne i młodzi wokaliści wspólnie stworzą wydarzenie, które pozostanie w pamięci uczestników na długo. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym świątecznym spotkaniu pełnym lokalnych talentów i wspólnej radości.

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Nowoczesny Sprzęt Ratowniczy dla OSP Wąsosz – Dofinansowanie na Zakup Średniego Samochodu Ratowniczo-Gaśniczego

Następny Post

Wspólne Inwestycje W Rozwój Regionu – Ponad 78 Mln Euro Dla Lokalnych Grup Działania Z Woj. Podlaskiego

post-bars

Zostaw Komentarz