LOADING...

2024-01-04

Zimowisko w Białym Dunajcu: Nauka Jazdy na Nartach i Zimowe Przygody z Parafią NMP w Szczuczynie

W dniach od 21 do 27 stycznia 2024 roku, parafia NMP w Szczuczynie organizuje fascynujące zimowisko dla dzieci i młodzieży. Tegoroczna edycja odbędzie się w malowniczym Białym Dunajcu, w Ośrodku Wczasowo-Kolonijnym GROŃ. To wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko oferuje naukę jazdy na nartach, ale także pełen pakiet zimowych atrakcji, gwarantujących niezapomnianą przygodę.

Białe Szaleństwo na Nartach

Głównym punktem programu zimowiska będzie nauka jazdy na nartach. Instruktorzy z Ośrodka Wczasowo-Kolonijnego GROŃ przygotowali specjalne zajęcia, dostosowane do różnych poziomów zaawansowania. Dzieci i młodzież będą miały okazję rozwijać swoje umiejętności pod czujnym okiem doświadczonych nauczycieli narciarstwa.

Zimowe Atrakcje poza Stokiem

Oprócz nart, uczestnicy zimowiska mogą się spodziewać różnorodnych atrakcji zimowych. Ośrodek Wczasowo-Kolonijny GROŃ przygotował szereg aktywności, takich jak sanki, snowboard, kuligi czy śnieżne zabawy. To idealna okazja dla każdego, aby spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach zimowych.

Beztroska Przygoda z MAG-Bus Grzegorz Zorczykowski

Wyjazd na zimowisko zostanie zorganizowany ze Szczuczyna i okolic przy użyciu MAG-Bus Grzegorz Zorczykowski. Komfortowa podróż wraz z doświadczonym kierowcą zapewni bezpieczeństwo i wygodę, umożliwiając uczestnikom zimowiska przyjemne dojazdy oraz powroty.

Kontakt i Zapisy

Osoby zainteresowane udziałem w zimowisku oraz rodzice chętnych dzieci mogą skontaktować się z panią Pauliną Wiśniewską pod numerem telefonu 506 957 900. To właśnie ona będzie udzielać wszelkich informacji dotyczących zimowego wyjazdu oraz przyjmować zgłoszenia uczestnictwa.

Kolonie pełne Radości i Przygód

Zimowisko w Białym Dunajcu to nie tylko doskonała okazja do nauki nowych umiejętności sportowych, ale także czas radości, śmiechu i nawiązywania przyjaźni. Wspólnie spędzone dni na stoku czy podczas zimowych zabaw na pewno zostaną w pamięci uczestników na długo.

Podsumowanie

Zimowisko organizowane przez parafię NMP w Szczuczynie to nie tylko sportowe wyzwania, ale także czas, który umożliwia dzieciom i młodzieży rozwijanie pasji, integrowanie się oraz czerpanie radości z zimowej przyrody. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w tej zimowej przygodzie!

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

XX Powiatowy Przegląd Widowisk Kolędniczych – GODY 2024

Następny Post

Nowoczesny Sprzęt Ratowniczy dla OSP Wąsosz – Dofinansowanie na Zakup Średniego Samochodu Ratowniczo-Gaśniczego

post-bars

Zostaw Komentarz