LOADING...

2024-01-12

32. Finał WOŚP w Gminie Szczuczyn

  1. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się do gminy Szczuczyn, przynosząc ze sobą nie tylko radość i świetną zabawę, ale przede wszystkim szlachetny cel – pomoc najbardziej potrzebującym. W dniu 27 stycznia (sobota) gmina Szczuczyn stanie się miejscem pełnym wyjątkowych wydarzeń, które z pewnością dostarczą emocji i uśmiechów.

Gadżety, Fanty i Licytacje na Facebooku

Już od godziny 17:00 rozpocznie się specjalna facebookowa licytacja, na której wszyscy chętni będą mogli wziąć udział, przynosząc swoje gadżety, fanty i voucherów. To doskonała okazja, aby zdobyć unikatowe przedmioty, jednocześnie wspierając szczytny cel WOŚP.

Niezapomniane Koncerty Lokalnych Artystów

Niedzielne popołudnie (28 stycznia) w gminie Szczuczyn zapowiada się jako prawdziwe muzyczne święto. Lokalni artyści przygotowali niezapomniane koncerty, które dostarczą melodię i rytm na długo zapamiętane. To doskonała okazja, aby cieszyć się talentem artystów z własnego regionu.

Zabawa i Ruch na Świeżym Powietrzu

Dla miłośników aktywnego trybu życia i dobrej zabawy przygotowano również Zumbę na świeżym powietrzu. To doskonały sposób na spędzenie czasu, połączony z radością tańca i korzyściami dla zdrowia.

Gwiazda Wieczoru: Zespół Piękni i Młodzi

Atmosferę tego wyjątkowego dnia dopełnią koncerty lokalnych wykonawców, a kulminacją będzie występ gwiazdy wieczoru o godzinie 17:00. Na scenie pojawi się Zespół Piękni i Młodzi, który rozgrzeje publiczność swoimi przebojami i niezapomnianym show.

“Tu Wszystko Gra OK!” – Motto Tegorocznego Finału

Hasło tegorocznego finału WOŚP brzmi “Tu Wszystko Gra OK!”. To wyzwanie do wspólnego działania na rzecz tych, którzy potrzebują pomocy. Gmina Szczuczyn razem z mieszkańcami chce udowodnić, że wspólna zabawa, radość i wsparcie dla innych to recepta na sukces.

Razem Dla Dobra – WOŚP W Gminie Szczuczyn

Zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Szczuczyn do aktywnego udziału w 32. Finale WOŚP. Przynieście swoje gadżety, włączcie się w licytacje, bawcie się podczas koncertów i wspólnie pokażcie, że “Tu Wszystko Gra OK!”. To wyjątkowa okazja do spełnienia się w dobrej sprawie i jednoczesnego przeżycia niezapomnianych chwil w atmosferze wspólnoty i miłości bliźniego.

 

 

źródło: bckszczuczyn.pl

Poprzedni Post

Kontrole związane z Opróżnianiem Zbiorników Bezodpływowych w Gminie Rajgród

Następny Post

32 Finał WOŚP w Grajewie

post-bars

Zostaw Komentarz