LOADING...

2024-01-30

Warsztaty Rodzinne z Krówką Matyldą: Kreatywne Zabawy dla Dzieci i Rodziców

Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 3-5 lat na wyjątkowe warsztaty rodzinne z Krówką Matyldą, które odbędą się 3 lutego 2024 r. o godzinie 11:00. Spotkanie będzie miało miejsce w siedzibie Muzeum Mleka przy ul. Konstytucji 3 Maja 36 w Grajewie.

W programie przewidziane są dwie równie atrakcyjne części:

  1. „Opaski Pingwiny” – warsztaty kreatywne dla dzieci (3-5 lat): Dzieci będą miały okazję wziąć udział w ciekawych warsztatach, podczas których będą tworzyć urocze opaski w formie pingwinów. To doskonała okazja do rozwijania zdolności manualnych i kreatywności najmłodszych uczestników.
  2. „Ozdabianie Drewnianych Łyżek” – warsztaty dla rodziców: Równocześnie dla rodziców przewidziano warsztaty, podczas których będą mogli ozdabiać drewniane łyżki. To nie tylko doskonała zabawa, ale również świetna okazja do spędzenia czasu z dzieckiem i rozwijania wspólnych pasji.

UWAGA!! Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 86 262 10 67.

To będzie niezapomniane spotkanie, podczas którego rodzinna kreatywność zostanie uwieczniona w twórczych dziełach. Zadbajmy wspólnie o wyjątkowy czas spędzony razem z naszymi najbliższymi!

 

źródło: gckgrajewo.pl

Poprzedni Post

Grajewski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: Płuca po Pandemii, Grajemy dla Dzieci i Dorosłych

Następny Post

Zaproszenie do Wspólnego Tworzenia Wystawy “Monidła – Świadectwa Przeszłości”

post-bars

Zostaw Komentarz