LOADING...

2024-02-06

Paweł Chałupka – Stand-up “Widzę to Inaczej”

Data: 10 lutego 2024 r. Godzina: 19:00 Miejsce: Grajewskie Centrum Kultury – sala widowiskowa Adres: ul. Wojska Polskiego 20, 19-200 Grajewo

Paweł Chałupka, znany z niepowtarzalnego poczucia humoru i zdolności opowiadania życiowych historii, powraca z nowym programem – “Widzę to Inaczej”. Jego występy są pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji i prawdziwych historii z życia, co zawsze przyciąga uwagę publiczności. Wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej Grajewskiego Centrum Kultury, a rozpoczęcie planowane jest na godzinę 19:00.

Paweł Chałupka zdobył serca widzów szczerymi relacjami z czasów pracy w gastronomii. Jednak za tą fasadą ukrywa się nie tylko poczucie humoru, ale również skrzydlatą duszę i niezwykle kreatywny umysł. Jego stand-upy są pełne dowcipu, autoironii i spostrzeżeń, które z pewnością skłonią do refleksji.

To, co wyróżnia Pawła Chałupkę, to nie tylko humor, ale również umiejętność wykraczania poza konwencję tradycyjnego stand-upu. Jego występy są pełne nieprzewidywalności, a publiczność nigdy nie wie, czego się spodziewać. To idealna okazja dla miłośników śmiechu, poszukujących czegoś nowego i oryginalnego.

W programie wieczoru znajdzie się także występ supportującego artysty, co tylko podkręci atmosferę wydarzenia. Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio i video, aby zapewnić intymność i wyjątkowość chwili.

Pragniemy poinformować, że występ przeznaczony jest dla osób dorosłych. Osoby zakłócające spokój i komfort innych widzów mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.

Bilety można nabyć online za pomocą dedykowanego linku: Bilety – Paweł Chałupka – “Widzę to Inaczej”

Nie przegap tej wyjątkowej okazji na wieczór pełen śmiechu i pozytywnej energii. Paweł Chałupka zapewni niezapomniane przeżycia, a “Widzę to Inaczej” będzie stanowiło doskonałą rozrywkę dla wszystkich miłośników stand-upu i dobrej zabawy.

źródło:gckgrajewo.pl

Poprzedni Post

Nowa Droga w Przyszłość: Największa Inwestycja Drogowa w Mieście

Następny Post

“Przy Kawie i Muzyce” z Zespołem Piramidy – Niezapomniane Spotkanie z Polskimi Piosenkami Filmowymi i Serialowymi

post-bars

Zostaw Komentarz