LOADING...

2024-02-06

Walentynki w Kinie – “Fuks 2”

14 lutego 2024 roku o godzinie 18:00 Grajewskie Centrum Kultury stanie się miejscem magicznego świętowania Walentynek dla miłośników kina. W ramach tego romantycznego wieczoru, sala kinowa przy ul. Wojska Polskiego 20 w Grajewie zaprasza na seans filmowy “Fuks 2”, który obiecuje niezapomniane chwile śmiechu i wzruszeń.

Opis Filmu:

“Fuks 2” to pełna humoru i przygód kontynuacja historii młodego, bystrego i choć nieco niefortunnego dwudziestolatka, Macieja. Pomimo swojego sprytu, chłopak musi pożyczyć pieniądze i samochód od taty, by zorganizować wyjątkową randkę z dwiema nieprzewidywalnymi kobietami. Jego ojciec, mając na koncie brawurowe osiemnaste urodziny, nie stronił od niebezpiecznych intryg, a teraz syn będzie musiał udowodnić, że odziedziczył po nim zarówno charakter, jak i zdolność do wciągających przygód.

W trakcie tej nietuzinkowej randki, Maciek zostanie wplątany w intrygującą grę, w której stawką nie są tylko pieniądze, ale także wielka miłość. Film obiecuje widowiskowe połączenie romantycznej komedii, dynamicznej akcji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Grające w filmie postacie, z ich unikalnymi cechami i zabawnymi dialogami, zapewnią publiczności wiele śmiechu, ale także momenty wzruszeń i refleksji. “Fuks 2” to idealna propozycja dla tych, którzy pragną spędzić Walentynki w niekonwencjonalny sposób, w otoczeniu kinowej magii.

Bilet na seans można nabyć w kasie Grajewskiego Centrum Kultury lub online, by zapewnić sobie miejsce na romantyczny wieczór. Warto skorzystać z tej okazji, aby razem z bohaterem filmu przekroczyć granice rutyny i posmakować niezwykłej przygody, która może się zdarzyć nawet podczas z pozoru zwyczajnej randki.

źródło: gckgrajewo.pl

Poprzedni Post

“Przy Kawie i Muzyce” z Zespołem Piramidy – Niezapomniane Spotkanie z Polskimi Piosenkami Filmowymi i Serialowymi

Następny Post

VII Zlot Morsów Rajgród 2024: Zimowa Morska Przygoda

post-bars

Zostaw Komentarz