LOADING...

2024-02-06

Zapustne Walentynki: Koncert Walentynkowy w Domu Kultury w Rajgrodzie

Rajgród szykuje się na nietypowe świętowanie Walentynek – 13 lutego 2024 roku o godzinie 17:00 w świetlicy Domu Kultury odbędzie się koncert walentynkowy pt. “Zapustne Walentynki”. To wydarzenie obiecuje niezapomnianą atmosferę romantyzmu i muzyki, której nie będzie można przeoczyć.

Szczegóły Koncertu:

  • Data: 13 lutego 2024 r.
  • Godzina: 17:00
  • Miejsce: Dom Kultury w Rajgrodzie, świetlica, ul. Szkolna 24

Romantyczny Klimat i Wyjątkowa Muzyka: Koncert “Zapustne Walentynki” to propozycja dla wszystkich, którzy pragną spędzić ten wyjątkowy czas w niepowtarzalny sposób. Artystyczne brzmienia, urokliwe kompozycje i wirtuozeria wykonawców sprawią, że wieczór ten stanie się niezapomnianym przeżyciem.

Wstęp Wolny: Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich miłośników muzyki i romantycznej atmosfery. Wstęp na koncert jest wolny, co czyni to wydarzenie dostępnym dla każdego, kto chce uczcić Walentynki w wyjątkowy sposób.

Artystyczne Ciekawostki: Podczas koncertu “Zapustne Walentynki” można spodziewać się różnorodności muzycznych gatunków – od klasycznych ballad po energetyczne utwory, które wprawią publiczność w dobry nastrój. Wyjątkowe aranże i talent muzyczny wykonawców z pewnością sprawią, że to święto miłości stanie się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich obecnych.

Podsumowanie: “Zapustne Walentynki” to doskonała okazja do wspólnego świętowania miłości i pasji do muzyki. Dom Kultury w Rajgrodzie staje się miejscem magicznych dźwięków, gdzie każdy może odnaleźć coś dla siebie. Niech to będzie wieczór pełen emocji, dźwięków i miłości, który na długo pozostanie w sercach uczestników.

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

VII Zlot Morsów Rajgród 2024: Zimowa Morska Przygoda

Następny Post

Akcja Krwiodawstwa w Szczuczynie: Zostań „Ratownikiem Życia”

post-bars

Zostaw Komentarz