LOADING...

2024-02-12

Koncert Walentynkowy “Taka miłość w sam raz…” już jutro!

Jutro, 13 lutego, o godzinie 17:00 w Hali Sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 2 w Szczuczynie odbędzie się wyjątkowy Koncert Walentynkowy pod hasłem “Taka miłość w sam raz…”. To wydarzenie, które z pewnością umili wieczór wszystkim miłośnikom muzyki i atmosfery Walentynek.

Na scenie zaprezentuje się Chór NieIdealni pod kierunkiem pani Pauliny Wiśniewskiej, działający przy Szkole Podstawowej w Szczuczynie. To utalentowana grupa, która już wielokrotnie zachwyciła publiczność swoim repertuarem i wykonaniem.

Gośćmi specjalnymi koncertu będą solistki Stowarzyszenia Kultura Niezależna, które swoim talentem i wyjątkowym głosem wprowadzą widzów w romantyczny nastrój święta zakochanych.

W trakcie koncertu będzie można usłyszeć zarówno klasyczne ballady miłosne, jak i nowoczesne przeboje, które doskonale oddadzą atmosferę Walentynek. To niepowtarzalna okazja, aby spędzić romantyczny wieczór w towarzystwie pięknej muzyki i bliskich sercu osób.

Organizatorzy obiecują niezapomniane wrażenia muzyczne oraz wyjątkową oprawę w duchu miłości i romantyzmu. Koncert wprowadzi wszystkich uczestników w atmosferę święta zakochanych, a obecność Chóru NieIdealni oraz solistek Stowarzyszenia Kultura Niezależna gwarantuje wysoką jakość artystyczną wydarzenia.

Warto zaznaczyć, że wejście na koncert jest bezpłatne, co sprawia, że każdy może skorzystać z tej wyjątkowej okazji na spędzenie wieczoru w wyjątkowy sposób. Nie zabraknie również niespodzianek i atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Szczuczyna i okolic oraz miłośników dobrej muzyki na Koncert Walentynkowy “Taka miłość w sam raz…”! To będzie niepowtarzalna okazja do przeżycia wyjątkowego wieczoru w magicznej atmosferze miłości i muzyki.

źródło: um.szczuczyn.pl

Poprzedni Post

Otwarcie Wystawy MONIDŁA świadectwa przeszłości

Następny Post

Zapusty Radziłowskie 2024

post-bars

Zostaw Komentarz