LOADING...

2024-02-12

Zapusty Radziłowskie 2024

Wspaniałe i barwne Zapusty Radziłowskie już jutro, 13 lutego, o godzinie 10:00! Wydarzenie to będzie prawdziwym świętem lokalnej tradycji i kultury, gromadząc mieszkańców Radziłowa oraz okolicznych miejscowości. Impreza odbędzie się na terenie Hali Sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 2.

Na scenie wystąpią różnorodne grupy artystyczne, dostarczając niezapomnianej rozrywki dla publiczności. Wśród uczestników znajdą się Trzciannianki, Jarzębinki, utalentowani uczniowie ze Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzadziłowie, Zespół Seniora, Zespół Kłosek, a także Klub Senior+ z Okrasina oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Radziłowa.

Rozpoczęcie wydarzenia planowane jest o godzinie 10:00, a już o 12:00 wszyscy będą mieli okazję uczestniczyć w barwnym przemarszu Korowodu Weselnego. Wyjątkowe doświadczenie gwarantowane jest również podczas zabawy z Janem i Izabelą, którzy z pewnością dostarczą radości wszystkim uczestnikom.

W programie imprezy znajdują się atrakcje dla różnych grup wiekowych. Dla najmłodszych uczestników przygotowane zostaną specjalne punkty animacyjne, gry i zabawy, a dla starszych atrakcyjne stoiska tematyczne, m.in. Biebrzańskiego Parku Narodowego, Koła Łowieckiego Ponowa oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Kieljan.

Zapusty Radziłowskie to wyjątkowa okazja, aby zjednoczyć społeczność lokalną i spędzić razem czas w radosnej atmosferze. Warto włączyć się w tę tradycyjną, karnawałową zabawę i wspólnie celebrować nasze regionalne dziedzictwo.

Bądźcie tam z nami! To wyjątkowe święto pełne muzyki, tańca i wspólnej zabawy z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń wszystkim jego uczestnikom.

źródło: radzilow.pl

Poprzedni Post

Koncert Walentynkowy “Taka miłość w sam raz…” już jutro!

Następny Post

Wspólna Wystawa Twórczości Mieszkańców Gminy Wąsosz

post-bars

Zostaw Komentarz