LOADING...

2024-02-29

VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Grajewie

Miasto Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury oraz Kadryl Studio Tańca Justyna & Gracjan z ogromną radością ogłaszają VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego. Wydarzenie odbędzie się 9 marca 2024 r. w Hali MOSiR, mieszczącej się przy ul. Strażackiej 2, w godzinach od 10:00 do 21:00.

Puchar Burmistrza Miasta Grajewo:

Turniej jest nie tylko okazją do zaprezentowania talentów tanecznych, ale także szansą na zdobycie prestiżowego Pucharu Burmistrza Miasta Grajewo. To wyjątkowe wyróżnienie dodaje specjalnego charakteru wydarzeniu i przyciąga utalentowanych tancerzy z całego kraju.

Bilet Wstępu:

Aby być świadkiem tej tanecznej uczty, bilet wstępu można nabyć za 25 zł. Bilety dostępne są online na stronie Biletyna.pl oraz w dniu turnieju w hali MOSiR.

Organizatorzy:

  1. Miasto Grajewo
  2. Grajewskie Centrum Kultury
  3. Kadryl Studio Tańca Justyna & Gracjan
  4. Federacja Tańca Sportowego
  5. Polski Taniec – Polski Związek Sportu Tanecznego
  6. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie
  7. Szkoła Podstawowa nr 2 im. A. Mickiewicza w Grajewie

Patroni Medialni:

  1. e-Grajewo.pl
  2. Grajewo24.pl

Atmosfera Turnieju:

Wydarzenie nie tylko dostarczy emocji związanych z rywalizacją, ale również stworzy wyjątkową atmosferę, sprzyjającą integracji miłośników tańca. Przewidujemy bogate nagrody dla zwycięzców, a także niezapomniane wrażenia dla wszystkich uczestników.

Zapraszamy do Tańca!

Niech VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Grajewie stanie się miejscem, gdzie zatańczą serca, a rytmy przeplatają się z elegancją. Bądźcie częścią tej tanecznej podróży i wspólnie cieszmy się magią tańca, którą oferuje nam to wyjątkowe wydarzenie!

źródło: gckgrajewo.pl

Poprzedni Post

Mistrzostwa Gminy Grajewo w Tenisie Stołowym

Następny Post

Zakochaj się w Sobie na Wiosnę – Inspirujące Spotkanie w BCK Szczuczynie z Katarzyną Zając-Malinowską

post-bars

Zostaw Komentarz