LOADING...

2024-04-09

3. Biebrzański Rajd Pojazdów Zabytkowych

Wspaniała okazja do podróży w czasie i odkrywania uroków Biebrzańskiego Parku Narodowego już niebawem! Już po raz trzeci odbędzie się Biebrzański Rajd Pojazdów Zabytkowych, który ma charakter turystyczno-krajoznawczy.

Impreza, która rozświetli Wasze twarze uśmiechem i zapewni mnóstwo dobrej zabawy, zaplanowana jest na [data i miejsce]. Rajd nie jest wyścigiem na czas, ale okazją do wspólnego spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze.

Pojazdy zabytkowe będą poruszać się wyłącznie po drogach asfaltowych, a trasa będzie określona na podstawie otrzymanej mapy. W trakcie podróży czekają Was tradycyjne zagadki i zadania, które dodadzą smaku przygodzie i sprawią, że odkrywanie piękna Biebrzańskiego Parku Narodowego będzie jeszcze bardziej ekscytujące.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału, niezależnie od tego, czy będą podróżować starszymi pojazdami czy też nowoczesnymi autami. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa i radość ze wspólnego spędzania czasu!

Start zaplanowany jest na placu Targowicy Wiejskiej w Radziłowie o godzinie 10:00, gdzie odbędzie się rejestracja i krótkie omówienie zasad. Sam rajd rozpocznie się o godzinie 11:30, a powrót planowany jest na godzinę 15:00. Po zakończeniu trasy uczestnicy będą mieli okazję do integracji przy różnorodnych konkursach oraz do degustacji pysznych potraw.

Nie zabraknie również tradycyjnej loterii z atrakcyjnymi nagrodami, które wkrótce zostaną ujawnione. Po rozdaniu nagród wszyscy uczestnicy oraz sympatycy rajdu zostaną zaproszeni na ognisko, gdzie będzie można kontynuować rozmowy i wspominać wspaniałe chwile spędzone podczas rajdu, aż do białego rana.

źródło: radzilow.pl, facebook.pl

Poprzedni Post

Pomnik dla weterana Jana Eljasza Mościckiego

Następny Post

Infolinia wsparcia dla dzieci i młodzieży w Białymstoku – walka z problemem używek

post-bars

Zostaw Komentarz