LOADING...

2024-06-10

Akcja sprzątania brzegu Jeziora Rajgrodzkiego

Urząd Miejski w Rajgrodzie zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w akcji sprzątania brzegu Jeziora Rajgrodzkiego pod hasłem “Razem dla czystego jeziora”. Wydarzenie odbędzie się 15 czerwca o godzinie 10:00 ze startem na Plaży Miejskiej w Rajgrodzie.

Cel akcji

Celem inicjatywy jest wspólne zadbanie o czystość i estetykę otoczenia jednego z najpiękniejszych akwenów w regionie – Jeziora Rajgrodzkiego. Tylko dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności możliwe jest utrzymanie tego miejsca w należytym stanie na rzecz przyszłych pokoleń.

Dla kogo akcja?

Organizatorzy zachęcają do udziału w akcji całe rodziny, grupy przyjaciół, szkolne oraz wszystkich mieszkańców Rajgrodu i okolic, którym leży na sercu dobro środowiska naturalnego. Liczy się każda para rąk chętna do pracy!

Poczęstunek dla uczestników

Dla wszystkich, którzy wezmą udział w sprzątaniu brzegu jeziora, przewidziany jest poczęstunek. To doskonała okazja, aby połączyć pożyteczną pracę z miłym spędzeniem czasu na świeżym powietrzu.

Szczegóły organizacyjne

Szczegółowe informacje na temat akcji “Razem dla czystego jeziora” można uzyskać pod numerem telefonu 86 272 19 47 w Urzędzie Miejskim w Rajgrodzie. Organizatorzy zachęcają wszystkich mieszkańców do aktywnego włączenia się w tę inicjatywę. Tylko wspólnym wysiłkiem możemy zadbać o piękno i czystość Jeziora Rajgrodzkiego, które jest wizytówką miasta i atrakcją turystyczną regionu. Dołącz do akcji i bądź częścią pozytywnej zmiany!

źródło: umrajgrod.pl

Poprzedni Post

ZMW zaprasza na letni wypoczynek dla dzieci rolników

Następny Post

Jarmark Produktu Lokalnego w Rajgrodzie

post-bars

Zostaw Komentarz