LOADING...

2024-01-30

“Kosmiczny Bal” – Przestrzenna Frajda dla Najmłodszych w Muzeum Mleka

Wszystkie przedszkolaki i uczniowie klas I-IV są serdecznie zaproszeni na “Kosmiczny Bal” organizowany przez Muzeum Mleka przy ul. Konstytucji 3 maja 36. Impreza odbędzie się 2 lutego o godzinie 16:00.

Hasło przewodnie “Kosmicznego Balu” obiecuje przestrzenną frajdę oraz mnóstwo nieziemskich wrażeń dla uczestników w wieku 4-10 lat. Bal ten zapewni młodym gościom wyjątkową okazję do zabawy, tańczenia i spędzenia czasu w radosnej atmosferze.

Organizatorzy zapewniają, że na uczestników czekać będą liczne atrakcje, przygotowane z myślą o najmłodszych. Wstęp na “Kosmiczny Bal” kosztuje jedynie 10 złotych, a zapisy można dokonywać pod numerem telefonu: 86 272 29 91.

Bal karnawałowy to doskonała okazja dla dzieci, aby poczuć magię karnawałowej atmosfery, przebrać się za kosmiczne postacie, tańczyć do ulubionej muzyki oraz wziąć udział w konkursach i grach przygotowanych przez organizatorów.

Muzeum Mleka, jako miejsce kultury i edukacji, stawia sobie za cel tworzenie wyjątkowych wydarzeń dla najmłodszych mieszkańców miasta. “Kosmiczny Bal” z pewnością dostarczy dzieciom niezapomnianych chwil radości i śmiechu.

Zachęcamy wszystkich chętnych do udziału w “Kosmicznym Balu” – będzie to kolorowa podróż w nieznane zakątki wszechświata, pełna uśmiechu i zabawy.

 

 

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Ho, ho, ho! Mlekpol rozdaje prezenty: Świąteczna Niespodzianka dla Uczniów ZSS w Grajewie

Następny Post

Grajewski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: Płuca po Pandemii, Grajemy dla Dzieci i Dorosłych

post-bars

Zostaw Komentarz